web analytics

Search Results

De schaduw van de wind ISBN: 9789056721879 – Carlos Ruiz Zafon

De schaduw van de wind  ISBN:  9789056721879  –  Carlos Ruiz Zafon
Nu slechts € 19.95
De schaduw van de wind ISBN: 9789056721879 – Carlos Ruiz Zafon

In het oude centrum van Barcelona ligt het Kerkhof der Vergeten Boeken. Hoofdpersoon Daniel Sempere wordt door zijn vader, weduwnaar en boekhandelaar, meegenomen naar deze geheimzinnige, verborgen wereld van verhalen.
Vanaf dat moment neemt Daniels leven een wending die hij niet had kunnen voorzien. Hij mag een boek uitzoeken en kiest De schaduw van de wind, geschreven door een zekere Julián Carax. Het boek laat hem niet meer los, ook al schudt de wereld tijdens het grauwe Franco-regime om hem heen op zijn grondvesten. Hij wil alles weten over het boek en de schrijver. En merkwaardigerwijs lijken alle mensen die hij ontmoet, ook de vrouwen op wie hij verliefd wordt, deel uit te maken van het grote spel waarvan het boek het middelpunt vormt.
Uitgave: 2005 Uitvoering: Hardcover Levertijd: 2 werkdagen…
lees meer …


Boekenwinkel online – Roman – Literatuur

De schaduw van de wind ISBN: 9789056723101 – Carlos Ruiz Zafon

De schaduw van de wind  ISBN:  9789056723101  –  Carlos Ruiz Zafon
Nu slechts € 10.00
De schaduw van de wind ISBN: 9789056723101 – Carlos Ruiz Zafon
Een duizelingwekkend verhaal tegen de schitterende achtergrond van een mysterieus Barcolana
In het oude centrum van Barcelona ligt het Kerkhof der Vergeten Boeken. Hoofdpersoon Daniel Sempere wordt door zijn vader, weduwnaar en boekhandelaar, meegenomen naar deze geheimzinnige, verborgen wereld van verhalen.
Vanaf dat moment neemt Daniels leven een wending die hij niet had kunnen voorzien. Hij mag een boek uitzoeken en kiest De schaduw van de wind, geschreven door een zekere Julián Carax. Het boek laat hem niet meer los, ook al schudt de wereld tijdens het grauwe Franco-regime om hem heen op zijn grondvesten. Hij wil alles weten over het boek en de schrijver. En merkwaardigerwijs lijken alle mensen die hij ontmoet, ook de vrouwen op wie hij verliefd wordt, deel uit te maken van het grote spel waarvan het boek het middelpunt vormt.
Uitgave: 2008 Uitvoering: Paperback Levertijd: Op werkdagen voor 17.00 uur besteld, morgen in huis…
lees meer …


Boekenwinkel online – Roman – Literatuur

Winter in Madrid ISBN: 9789026111297 – Cj Sansom

Winter in Madrid  ISBN:  9789026111297  –  Cj Sansom
Nu slechts € 12.50
Winter in Madrid ISBN: 9789026111297 – Cj Sansom

Bestseller nu in aantrekkelijke midprice-editie

Tegen de achtergrond van een verpauperd en angstig Madrid schildert C.J. Sansom op briljante wijze een van de fascinerendste perioden in de geschiedenis. Het resultaat is een aangrijpend verhaal over verlangen, hebzucht en verraad. Winter in Madrid heeft alle elementen in zich van een historische thriller én een romantische vertelling.

‘Als portret van een getraumatiseerde stad, gehuld in zwijgen omdat spreken te gevaarlijk was, is Winter in Madrid een zeer opmerkelijke prestatie.’ Times Literary Supplement

‘Romantiek, heroïsme, schuldgevoelens, verdriet, verraad, misleid idealisme, ontgoocheling, een onverwachte ontknoping… Maar er staat geen woord te veel in.’ Ezzulia.nl

‘Een ongemeen spannend boek voor de klassieke thrillerliefhebber, maar ook voor de lezer die inzicht wil verkrijgen van een stukje Europese moderne geschiedenis. Maar bovenal is het een boek over ethiek en het passeren van de grenzen van menselijke waarden en normen.’ Volkskrantblog.nl

C.J. (Chris) Sansom studeerde letteren en geschiedenis aan de Universiteit van Birmingham. Hij schreef eerder twee middeleeuwse thrillers en woont in Sussex.

Voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Zafón en Sebastian Faulks

Haalde de maximale score van vijf sterren in de VN Thrillergids
Uitgave: 2007 Uitvoering: Paperback Levertijd: 2 werkdagen…
lees meer …


Boekenwinkel online – Roman – Literatuur

De Schaduw Van De Wind, Stadsgids ISBN: 9789056721909 – Sabine Burger-Schwarz

De Schaduw Van De Wind, Stadsgids  ISBN:  9789056721909  –  Sabine Burger-Schwarz
Nu slechts € 9.95
De Schaduw Van De Wind, Stadsgids ISBN: 9789056721909 – Sabine Burger-Schwarz
Literaire Reisgids
Wie herinnert zich niet het labyrintische ‘Kerkhof der Vergeten Boeken’, het Santa Lucia Hospice, of de galmende universiteitsgalerij van Béa en Daniels stiekeme ontmoeting uit het populaire boek De schaduw van de wind?
Deze kleine reisgids neemt u mee naar de essentiële plekken in Barcelona uit De schaduw van de wind. U loopt door de straatjes waar Fermín door Fumero werd afgetuigd, waar de man met het leren masker Daniel aansprak, en u passeert het pleintje waar Nuria haar boeken las, de blik voor altijd gericht op het verleden.
Het nostalgische Barcelona van toen, maar ook de moderne stad die het nu is, vindt u terug in deze literaire reisgids.
Carlos Ruiz Zafon zelf werkt uitgebreid mee aan deze stadsgids en licht toe wat sommige plekken voor hem betekenen, waarom hij ze heeft uitgekozen als decor, want wat zijn ‘favorietenlijstje’ is.
Verder bevat deze stadsgids ook alle praktische informatie die de bezoeker nodig heeft. Kortom, een interessant en handig boekje om mee te nemen op reis of om lekker thuis te lezen!
Sabine Burger (1964) is auteur van reisgidsen en boeken over taalverwerving voor het Nederlandse en Duits taalgebied. Zij heeft bovendien een eigen praktijk als aurareader. Haar man, Alexander Schwarz (1964), is co-auteur van boevngenoemde boeken en werkt als uitgever. Nelleke Geel (1966) is acquirerend redacteur en literair vertaler, onder andere van De schaduw van de wind. Zij woonde 5 jaar in Barcelona.
Uitgave: 2006 Uitvoering: Pocket Levertijd: Op werkdagen voor 17.00 uur besteld, morgen in huis…
lees meer …


Boekenwinkel online – Roman – Literatuur

Boekenkasten